Curanatura

Predstavujeme Vám sériu prírodných zubných kefiek CURANATURA. 
Na českém trhu jde o jedniční produkt, ve kterém jsme pro Vás dokonale skloubili nejlepší zdravotní vlastnosti zubního kartáčku spolu s ekologickou šetrností.

Kartáčky CURANATURA, jako jedny z mála kartáčků na trhu, splňují všechny standardy stanovené Světovým Sympoziem dentální hygieny pro zdravý a vyhovující zubní kartáček, jsou vyrobeny bez použití zbytečných plastů = bez ftalátů a BPA. Na odborné rady dentálních hygieniků je kartáček osazen měkkými jemnými štětinkami, které jsou šetrné k Vašim zubům i dásním.

Zároveň je to ta nejlepší volba pro životní prostředí. Zubní kartáčky CURANATURA jsou 100% BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÉ, balené jsou v recyklovaném papíře, takže po výrobku nezůstává žádný dlouhodobý odpad. Při designování a výrobě vždy hledíme na kvalitu, a proto je rukojeť vyrobena z kvalitního přírodního materiálu – tepelně upravený bambus – pěstovaný bez pesticidů sbíraný s ohledem na dlouhodobě udržitelnou produkci.

Přírodní zubní kartáčky CURANATURA jsou osazeny měkkými jemnými štětinkami, které jsou šetrné k Vašim zubům i dásním. Podle Sympozia orální hygieny jsou použita jemná (0,15 mm soft – kartáček HEALTH a CARBON) a extra jemná (0,13 mm extra soft – kartáčky BAMBOO a JUNIOR) vlákna, se zaoblenými konci, zastřižená do rovna. Délka štětinky je 11 mm (10 mm při JUNIOR), uloženy jsou ve 4 řadách.

Bambusové vatové tyčinky CURANATURA 

Vatové tyčinky Curanatura jsou vyrobeny z organicky pěstovaného bambusu a kvalitní bavlny bez použití jakýchkoli chemických látek. Tento výrobek je šetrný ke zdraví a životnímu prostředí a spolu s obalem z recyklovaného papíru je kompostovatelný a zcela biologicky rozložitelný.

Velkou výhodou bambusových vatových tyčinek, oproti jakémukoli jinému materiálu, je jejich pevnost a odolnost, takže se nemusíte bát, že se Vám zlomí na polovinu ani při větším bočním tlaku a osobní hygienu tak provedete správně a důkladně.

K dispozícii sú v jednoduchom 100, 200 kusovom a ekonomickom dizajnovom 500 kusovom balení.

100 kusov
200 kusov
500 kusov

Mezizubní kartáčky Curanatura

Bambusové mezizubní kartáčky Curanatura jsou určeny k čištění široké škály mezizubních
prostor v rozmezí od 0,4 do 7 mm. Dostupné jsou ve třech velikostních baleních a smíšeném MIX balení, které obsahuje po dva kusy mezizubních kartáčků Curanatura ve všech třech velikostech. Ultra jemné nylonové štětinky v tloušťce 0,064 mm poskytují bezpečnou a šetrnou péči a účelově tvarovaná celobambusová rukojeť zajišťuje příjemné a efektivní čištění. Pro zdravou a přírodní ústní hygienu doporučujeme i tento typ zubního kartáčku používat denně.

Bambusové stojánky na kartáčky CURANATURA 

Ke zdravým přírodním zubním kartáčkům patří i zdravé stojánky. Tyto celobambusové stojánky na zubní kartáčky jsou navrženy jako přírodní funkční a designový doplněk, který je v první řadě zdravý a hodí se do každého prostředí.

Jsou vyrobeny z čistého bambusu a baleny jsou v recyklovaném papíře. Větší, rodinný stojánek pohodlně postačí pro 3-4 zubní kartáčky a menší je nadesignován jako roztomilý držáček pro jeden zubní kartáček.

Bambusové cestovní tubičky na kartáčky CURANATURA 

Přírodní uzavíratelné bambusové pouzdro je ideální pro ochranu vašeho zubního kartáčku během cestování. Pouzdro je vyrobeno z čistého, organicky pěstovaného bambusu a tudíž je vmaximálně šetrné k životnímu prostředí ik Vašemu zdraví. Balen je v obalu recyklovaného papíru a tedy spolu s obalem plně přírodně rozložitelný. Tubičky přicházejí ve dvou velikostech, dospělá s povzbuzujícím mottem (iv angličtině) a dětská s krásným zajíčkem.

BIO FRZ Aloe Arborescens

Na našem trhu výjimečný Biologický doplněk stravy FRZ® Aloe Arborescens je založen na funkční, dlouhodobě ověřené a široce propagované receptuře brazilského mnicha a výzkumníka PÁTRA ROMANA ZAGA.

Receptura BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS je mimořádně účinná při podpoře zdraví a pohody. Vyniká při detoxikaci a čištění krve, zlepšení buněčných funkcí, zajišťuje masivní podporu imunitního systému, zlepšení funkce a zdraví střev, bojuje proti pálení žáhy, refluxu, gastritidě a jiným onemocněním vyplývajícím z poruch imunitního systému. Aloe Arborescens je také velmi silný antioxidant, který přispívá k rovnováze pH.