Jack N’ Jill

Jack N´Jill je společnost ohleduplná vůči přírodě. Priorita je nabídnout nejzdravější možné portfolio ústní a tělové hygieny. Použity jsou nejpřírodnější materiály a bezpečnost použití je ověřena uznávanými certifikáty pro použití prakticky od narození děťátka.

Zubní pastičky Jack N’ Jill představují celosvětově nejzdravější zubní pasty, vhodné pro použití již od 6 měsíců věku dětí. Přicházejí v devíti ovocných i neovocných příchutích. Přičemž příchotí pasty je skutečné ovoce ovoce v certifikované organické/BIO kvalitě! Samozřejmostí jsou výhradně přírodní ingredience, nehrozí žádné riziko při spolknutí – naše dětská zubní pasta je jídla. Základ pasty tvoří ještě berzový cukr-xylitol a výtažek z měsíčku, pro vyčištění zoubků a uklidnění dásní.

Dětské zubní a mezizubní kartáčky Jack N’ Jill nabízejí ergonomickou rukojeť přizpůsobenou pro pohodlný dětský úchop, vyrobenou ze stoprocentního kukuřičného škrobu (geneticky nemodifikovaného)! Extra měkké, rovnou sestřižené a zaoblené nylonové štětinky zajišťují důkladné čištění zoubků i dásní.

Rukojeť kartáčku je kompostovatelná – biologicky rozložitelná již za 90 dní! Obal je vyroben z recyklovaného papíru a 100% kukuřičného škrobu (i průsvitná část!).

Zubná hygiena pre najmenších

Se zubní hygienou je třeba začít ještě dříve, než vyrostou první zoubky. Čistotu dásní po každém jídle zabezpečují Vlhčené ubrousky, s neklidem při růstu zoubků nám pomůže Gel na prořezávající se zoubky a zábavu při čištění umíme zajistit například vhodným Sonickým či Elektrickým zubním kartáčkem Jack N’ Jill. Vhodné od nejmenších dětiček.

Starostlivost o tělo

Zbožňují vaše dětičky bublinky, krásnou vůni, pěnu na vláscích a při tom všem se těší také na super zábavu?

My, zvířátka z Jack N ¬ Jill, pocházíme z Austrálie a rozhodli jsme se, že krásy naší země představíme i vám. A tak jsme vyrobili přírodní koupelnovou řadu Bathtime – pěnu do koupele s bublifukem, sprchový gel se šamponem, sprchový gel Baby Wash pro nejmenší dětičky a tělové mléko Baby Lotion. Na jejich výrobu jsme použili přírodní extrakty a organické oleje, neboť s jejich použitím je naše pokožka dokonale čistá a vyživená.

A na dovolenou Jack N’ Jill přibalujePřírodní opalovací krém s ochranným faktorem SPF 30, který je bezpečný pro děti. Samozřejmě vhodný i pro dospělé 😉