BIO FRZ® Aloe Arborescens

Na našem trhu výjimečný Biologický doplněk stravy FRZ® Aloe Arborescens je založen na funkční, dlouhodobě ověřené a široce propagované receptuře brazilského mnicha a výzkumníka PÁTRA ROMANA ZAGA.

Receptura BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS je mimořádně účinná při podpoře zdraví a pohody. Vyniká při detoxikaci a čištění krve, zlepšení buněčných funkcí, zajišťuje masivní podporu imunitního systému, zlepšení funkce a zdraví střev, bojuje proti pálení žáhy, refluxu, gastritidě a jiným onemocněním vyplývajícím z poruch imunitního systému. Aloe Arborescens je také velmi silný antioxidant, který přispívá k rovnováze pH.

Nenabízíme Vám žádnou vitamínovou bombu naskládanou ze syntetických vitamínů v laboratoři! BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS je 100% přírodní produkt v BIO kvalitě bez konzervantů či aditiv, vyrobený jednoduchým zpracováním základních surovin a několikanásobně účinnější v léčivých vlastnostech jako Aloe Vera (Barbadensis).

Aloe Arborescens

Používáme bio Aloe Arborescens z naší plantáže 2 km od pláže Santa Cruz / Torres Vedras v Portugalsku, která roste na pobřeží a těží z účinků důležitého vánku z Atlantského oceánu.

Aloe Arborescens tvoří dle původní vyzkoušené receptury 63% z celkového objemu přípravku. Má několik vlastností, díky nimž je cenným pomocníkem při udržování a zlepšování zdraví, s důrazem na pomoc při detoxikaci a čištění krve, zlepšení buněčného zdraví, regulaci žaludku, střevního a krevního cukru, zlepšení imunitního systému a celkové pohody. Je antioxidant a vyrovnává pH v těle.

Aloe Arborescens jako aktivní složka je v mezinárodní literatuře široce uváděna jako přirozeně léčivá v mnoha aspektech zdraví.
Aloe Arborescens je uznávána jako nejbohatší na účinné látky z více než 200 odrůd z čeledi rostlin Aloe identifikovaných na celém světě.

Aloe Arborescens je známá rostlina s nejvyšším počtem dvojitých enzymů v našem těle: obsahuje 73 z 95 hlavních enzymů v lidském těle a má 20 z našich 22 aminokyselin.
Obsahuje mimo jiné více než 200 živin:

  1. Vitamíny: A, B1, B3, B6, B12, C, E, kyselina listová (z komplexu B)
  2. Minerály: Selen, Fosforečnan vápenatý, Draslík, Železo, Sodík, Cholin; Hořčík, mangan, chrom, zinek, bór.
  3. Mono a polysacharidy: Acemannan, Glukóza, Celulóza, L-raminoza, Manóza, Aldopentóza, Lipáza, Allináza.
  4. Esenciální aminokyseliny: valin, leucin a isoleucin, fenylalanin a threonin, methionin a lysin, tryptofan a histidin.
  5. Sekundární aminokyseliny: kyselina asparagová a kyselina glutamová, alanin a arginin, cystin a glycin, cystin a glycin, prolin a serin, tyrosin.
  6. Nejdůležitější enzymy: Glutathionreduktáza, Brandykináza, Kataláza, Kreatin, Fosfokináza, Proteolitiáza, Fosfotáza, Amyláza a Nukleotidáza.
  7. Další známé látky: Mastné kyseliny, Lignin, Saponiny, Antrachinony, Aloin, Isobarbaloin, Kyselina aloetická, Aloe Emodin, Kyselina skořicová.

BIO Med
Důležitou složkou FRZ® je organický med z květů vřesu, objemově asi 35%. Tento výjimečný energetický nápoj, nápomocný od nepaměti každému, kdo se zajímá o přirozenou výživu, má za úkol transport účinných látek Aloe Arborescens do nejskrytějších částí lidského těla skrze krevní oběh. Díky vysokému obsahu jednoduchého cukru je lidským tělem snadno zpracován a využit.

Třetí složkou FRZ® je organický fíkový destilát (0,78% obsah alkoholu), který funguje jako vazodilatátor. Rozšířením krevních cév umožňuje vlastnostem Aloe Arborescens proniknout do nejmenších vlásečnic v lidském těle, aby tam pročistily krev, a to v játrech, prostatě, prsou, žaludku, plicích, ledvinách, vaječnících, děloze, mozku, krku, střevech a konečníku…


Pro diabetiky máme v nabídce BIO FRZ® bez medu, kde kontrola glykémie je téměř 100%.
Pro děti se BIO FRZ® vyrábí bez alkoholu.

Příprava FRZ® za studena zajišťuje zachování kvality a celistvosti použitých přírodních produktů.

Pro lidi, kteří rádi pečují o svůj imunitní systém
Imunitní systém je jedním z nejdůležitějších „nástrojů“ v našem těle, protože nás brání před všemi druhy hrozeb, konkrétně proti virům, škodlivým bakteriím, houbám, parazitům a rakovinným buňkám.
Užíváním BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS dodáváte vašemu tělu skutečnou dávku obranných výhod pro boj proti hrozbám uvedeným výše!
Na této stránce uvádíme výhody a vhodnost použití BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS, abyste mohli sami rozhodnout, zda je tento doplněk stravy vhodný pro vás nebo někoho, koho znáte! Obzvlášť doporučujeme navštívit sekci s recenzemi, kde vděční klienti popisují, jakou pomoc od BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS skutečně obdrželi!

Informace uvedené na této webové stránce se nedoporučují jako metoda samodiagnostiky. Všechny problémy související s lidským zdravím by měly být konzultovány se zdravotníkem.